ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl

Вы хотите, чтобы поддержать наш бизнес?

Cras eget magna non eros tincidunt blandit id eu turpis. Nullam bibendum ornare felis ut tempus.

Фонд миссия

Nagłówek fundacja dziecko i rodzina Nam et tincidunt lorem, et fermentum sapien. In ac ullamcorper ex. Fusce commodo laoreet faucibus. Pellentesque venenatis, est in dignissim scelerisque, sapien nunc malesuada elit, et elementum arcu elit vitae nibh. Mauris at dignissim turpis. Vestibulum pharetra enim viverra facilisis cursus. Aenean vitae pulvinar justo. Vivamus justo metus, commodo a massa sit amet, feugiat vehicula nisl. Ut hendrerit, massa eget efficitur ultrices, ligula magna efficitur diam, ut consectetur odio turpis eget mi.
Vivamus justo metus. This is russian
Państwa na terenie których działamy, This is russian
fundacja dziecko i rodzina warszawa
Konferencja "Razem dla dziecka i rodziny" odbyła się 19 października 2017 roku w Warszawie, była podsumowaniem projektU o tej samej nazwie.
Uczestniczyło w nich 90 przedstawicieli urzędów wojewódzkich, pcpr-ów, ops-ów, organizacji pozarządowych. Przebieg i wyniki projetu FIO przedstawiła Marlena Turlewicz. Jak współpracują służby gminne i powiatowe dla dobra dziecka i rodziny? Jak wspierać reintegracje dzieci z rodzinami? - wyniki badania przedstawiał Bartłomiej Kowalik. Jak pracę z rodzinami zastępczymi widzą rodziny zastępcze (Wyniki badań Programu Wyszegradzkiego), jak również rekomendacje do zmian ustawowych i organizacyjnych - Tomasz i Agnieszka Polkowscy, stan pieczy zastępczej w Polsce i kierunki zmian przedstawiła Anna Kuszczuk z Departamentu Polityki Rodzinnej MRPiPS (niezwykle ciekawe wystąpienie!). W drugiej części dobre praktyki przedstawiła rodzina zastępcza z Olsztyna - Andrzej i Emilia Lejman (niezwykłe świadectwo pracy rodziny zastępczej nad powrotem dzieci do domu), potem zachwyciła prezentacja Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z Nidzicy (jak ważna jest działalność NGO!), Kamil Wiśniewski z PCPR Olsztyn mówił o współpracy z asystentami rodziny (z humorem i wprost), dyrektor PCPR Wołomin Maciej Burakowski mówił o wołomińskich programach wsparcia rodzin zastępczych (to naprawdę bardzo profesjonalny PCPR) a na koniec Krystyna Kurowska i Agnieszka Mróz (dyrektorzy PCPR i OPS w Wyszkowie) mówiły o współpracy PCPR i OPS (okazuje się, że współraca może być codzienna i systemowa). Nad konferencją czuwał Andrzej Turlewicz.
Dziękujemy też Dominice i Małgosi - naszym wolontariuszkom, oraz występującym i gościom, w tym przede wszystkim PCPR-om z Olsztyna. Nidzicy, Wołomina i Wyszkowa!