ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl

Вы хотите, чтобы поддержать наш бизнес?

Cras eget magna non eros tincidunt blandit id eu turpis. Nullam bibendum ornare felis ut tempus.

Фонд миссия

Nagłówek fundacja dziecko i rodzina Nam et tincidunt lorem, et fermentum sapien. In ac ullamcorper ex. Fusce commodo laoreet faucibus. Pellentesque venenatis, est in dignissim scelerisque, sapien nunc malesuada elit, et elementum arcu elit vitae nibh. Mauris at dignissim turpis. Vestibulum pharetra enim viverra facilisis cursus. Aenean vitae pulvinar justo. Vivamus justo metus, commodo a massa sit amet, feugiat vehicula nisl. Ut hendrerit, massa eget efficitur ultrices, ligula magna efficitur diam, ut consectetur odio turpis eget mi.
Vivamus justo metus. This is russian
Państwa na terenie których działamy, This is russian
fundacja dziecko i rodzina warszawa

- to hasło naszego 3 dniowego szkolenia "Praca z rodziną dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej" zrealizowanego dla 60 specjalistów z 2 województw, które w ramach programu "Razem dla dziecka i rodziny" finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. odbyło się w dniach 24 - 26 04 2017r. w Zielonce.

Procedura pracy z rodziną dziecka umieszczonego w pieczy zastępczej. Jak budzić nadzieje, optymizm w rodzicach. Jak odbudowywać wewnętrzne i zewnętrzne zasoby rodzin. Jak rozmawiać z rodzinami skupiając się na rozwiązaniach, a nie na problemie. Trudne rozmowy "ostatniej szansy" (rozmowa interwencyjna). Rozmowy dotyczące konkretnych umów. Gorące dyskusje, czasami łza w oku.. Spotkanie z rodziną po umieszczeniu dziecka, warunki powrotu do domu i jak je można pomóc spełnić... Kto jest za co odpowiedzialny.... Wzruszenia przy grach ról... I oczywiście trochę zabawy wieczorami.
To wielka nauka również dla nas Teraz będziemy odwiedzać placówki, gminy i powiaty w ramach bezpłatnych konsultacji metodycznych. Dziękujemy za wysokie ewaluacje!