ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl

Вы хотите, чтобы поддержать наш бизнес?

Cras eget magna non eros tincidunt blandit id eu turpis. Nullam bibendum ornare felis ut tempus.

Фонд миссия

Nagłówek fundacja dziecko i rodzina Nam et tincidunt lorem, et fermentum sapien. In ac ullamcorper ex. Fusce commodo laoreet faucibus. Pellentesque venenatis, est in dignissim scelerisque, sapien nunc malesuada elit, et elementum arcu elit vitae nibh. Mauris at dignissim turpis. Vestibulum pharetra enim viverra facilisis cursus. Aenean vitae pulvinar justo. Vivamus justo metus, commodo a massa sit amet, feugiat vehicula nisl. Ut hendrerit, massa eget efficitur ultrices, ligula magna efficitur diam, ut consectetur odio turpis eget mi.
Vivamus justo metus. This is russian
Państwa na terenie których działamy, This is russian
fundacja dziecko i rodzina warszawa
Na spotkaniu w Ostrawie,które odbyło się 13 lutego 2017r wypracowywaliśmy kwestionariusze ankiet badających mocne strony i potrzeby rodzin zastępczych w Polsce, Republice Czeskiej, Słowacji i na Węgrzech. Wszystko w ramach projektu finansowanego przez Fundusz Wyszegradzki pn. "Perspektywy rodzinnej pieczy zastępczej". Przedstawiciele 4 organizacji pozarządowych z 4 krajów, w tym naszej Fundacji, pracowali do późnych godzin wieczornych. Będzie z tego ciekawe badanie i ciekawe wnioski.... I rekomendacje dla 4 rządów.

Poniżej, trochę dla przykładu, trochę dla inspiracji prezentujemy Ośrodek pomocy dla rodzin zastępczych w Ostrawie prowadzony przez Centrum Pomocy Psychologicznej z Karviny w Czechach. Na 950 metrach kwadratowych w pięknych, świetnie wyposażonych salach pracuje 16 specjalistów. Obsługują około 90 rodzin zastępczych z Ostrawy - prowadzą szkolenia, konsultacje, terapię. Rodziny zastępcze w Czechach mogą wybrać, czy chcą wsparcia od organizacji pozarządowej czy lokalnego urzędu. I otrzymują na to wsparcie specjalnie "oznaczone" pieniądze. Rodziny zastępcze ponadto dzielą się na rodziny krótkoterminowe i długoterminowe. Te drugie są dla dzieci z NIEUREGULOWANĄ SYTUACJĄ PRAWNĄ - czyli w sytuacji, gdy dziecko ma trwałe kontakty z rodziną, ale nie może do niej wrócić. Na zdjęciach można zobaczyć pokój spotkań, w którym organizowane są spotkania z członkami rodzin dzieci.Centrum pomocy psychologicznej jest naszym partnerem w projekcie "Perspektywy rodzinnej pieczy zastępczej".