ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl

Вы хотите, чтобы поддержать наш бизнес?

Cras eget magna non eros tincidunt blandit id eu turpis. Nullam bibendum ornare felis ut tempus.

Фонд миссия

Nagłówek fundacja dziecko i rodzina Nam et tincidunt lorem, et fermentum sapien. In ac ullamcorper ex. Fusce commodo laoreet faucibus. Pellentesque venenatis, est in dignissim scelerisque, sapien nunc malesuada elit, et elementum arcu elit vitae nibh. Mauris at dignissim turpis. Vestibulum pharetra enim viverra facilisis cursus. Aenean vitae pulvinar justo. Vivamus justo metus, commodo a massa sit amet, feugiat vehicula nisl. Ut hendrerit, massa eget efficitur ultrices, ligula magna efficitur diam, ut consectetur odio turpis eget mi.
Vivamus justo metus. This is russian
Państwa na terenie których działamy, This is russian
fundacja dziecko i rodzina warszawa
Ogłaszamy drugą edycję Szkoły Asystentów Rodziny w Warszawie, która odbędzie się od początku listopada tego roku do marca 2020. 230 godzinny kurs zgodny z wymogami ustawowymi kończy się wydaniem certyfikatu wystawionego przez Fundację Dziecko i Rodzina, poświadczający ukończenie szkolenia, na podstawie decyzji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Nr 3/2017/Ar.
Kurs odbywa się co drugi weekend na warszawskich Bielanach. Jest w nim mniej teorii, więcej praktyki - uczestnicy uczą się tworzenia i realizacji planów pracy z rodzinami w oparciu o nowoczesne narzędzia, praktycznej wiedzy z zakresu znaczenia więzi w rozwoju dziecka, komunikacji opartej na podejściu skupionym na rozwiązaniach, elementów mediacji, prawa, interwencji kryzysowej i wielu innych ważnych tematów. Więcej informacji na naszej stronie www.fdir.pl Zapraszamy! http://www.fdir.pl/pl/szkola-asystentow-rodziny