ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl

Вы хотите, чтобы поддержать наш бизнес?

Cras eget magna non eros tincidunt blandit id eu turpis. Nullam bibendum ornare felis ut tempus.

Фонд миссия

Nagłówek fundacja dziecko i rodzina Nam et tincidunt lorem, et fermentum sapien. In ac ullamcorper ex. Fusce commodo laoreet faucibus. Pellentesque venenatis, est in dignissim scelerisque, sapien nunc malesuada elit, et elementum arcu elit vitae nibh. Mauris at dignissim turpis. Vestibulum pharetra enim viverra facilisis cursus. Aenean vitae pulvinar justo. Vivamus justo metus, commodo a massa sit amet, feugiat vehicula nisl. Ut hendrerit, massa eget efficitur ultrices, ligula magna efficitur diam, ut consectetur odio turpis eget mi.
Vivamus justo metus. This is russian
Państwa na terenie których działamy, This is russian
fundacja dziecko i rodzina warszawa

Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę szkoleniową. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z nami 536 555 608.

Znaczenie więzi w rozwoju dziecka – Jak ujmować zdolność do więzi i odbudowywanie trwałych więzi w planie pomocy dziecku i planie pracy z rodziną, jak pracować z dziećmi przejawiającymi zaburzenia więzi i pozabezpieczne wzorce więzi. Jakie są sposoby budowania więzi z dziećmi umieszczonymi w różnych formach pieczy zastępczej… Podstawy nauki o więzi i wiadomości o budowie mózgu. Szkolenie przeznaczone głównie dla osób pracujących z dziećmi i rodzinami – biologicznymi i zastępczymi.

Plan pomocy dziecku – Opracowanie i realizacja: Szkolenie dla koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej i specjalistów pracy z rodziną oraz wychowawców z placówek opiekuńczo-wychowawczych. W trakcie szkolenia wprowadzane są narzędzia (dokumentacja), które są praktyczne i oparte na analizie przypadku, jak również narzędzia „miękkie”, czyli metody pracy oparte na podejściu skupionym na rozwiązaniach. Po tym szkoleniu będziecie wiedzieć, jak robić plany i jak je dokumentować!

Plan pracy z rodziną – Szkolenie dla asystentów rodziny i pracowników socjalnych. Szkolenie dla kandydatów na asystentów rodziny „Szkoła Asystentów Rodziny” – zgodne z wymogami i licencją Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (230 godzin). W tym roku planowane są kolejne edycje w Łodzi, Trójmieście oraz w Warszawie. Początek szkolenia w Łodzi planowany jest na koniec marca.

Współpraca powiatowych i gminnych służb na rzecz dziecka i rodziny oraz realizacja planów pomocy dziecku i planów pracy z rodziną. - Oferta wspólnych szkoleń dla Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie, wychowawców placówek opiekuńczo - wychowawczych, pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej oraz rodzin zastępczych z terenu powiatu lub miasta. 

Plan usamodzielniania wychowanków pieczy zastępczej – Szkolenie dla koordynatorów pieczy zastępczej, specjalistów z powiatowych centrów pomocy rodzinie i pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych. Nowe materiały oparte na podręczniku „Droga do marzeń” Tomasza Polkowskiego.

Kryzys w rodzinie zastępczej – i jak sobie z nim poradzić – Szkolenie dla rodzin zastępczych i koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej. Inne szkolenia oparte na analizie potrzeb danej grupy, np. pozytywna dyscyplina, efektywna komunikacja, podejście skupione na rozwiązaniach w pracy z dziećmi i rodzinami

Ponadto prowadzimy też:
Konsultacje metodyczne – zespołowe i indywidualne z analizy przypadku, tworzenia planów pomocy dziecku i planów pracy z rodziną – dla powiatowych centrów pomocy rodzinie, ośrodków pomocy społecznej, placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Zainteresowanym możemy przesłać ofertę szczegółową. Piszcie do nas przez mail Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Koszt jest zależny od wielu czynników i jest ustalany z zamawiającym szkolenie. Zapraszamy!