ul. Smulikowskiego 4, pok. 221, II piętro, 00-389 Warszawa  +48 536-555-608; fdir(at)wp.pl 
www. fdir.pl  www.programdavinci.pl
fundacja dziecko i rodzina przykladowe zdjecie kampani
Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji "Razem dla dziecka i rodziny", która odbędzie się 19 października w Warszawie.
Konferencja podsumowuje projekt sfinansowany przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz badania wykonane wśród rodzin biologicznych, zastępczych, ośrodków pomocy społecznej i PCPR-ów dotyczące wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej.

W trakcie konferecji pokażemy wyniki badań przeprowadzone wśród rodzin zastępczych zrealizowane w ramach programu finansowanego przez Fundusz Wyszegradzki. Poza współpracownikami Fundacji wystąpi rodzina zastępcza z powiatu olsztyńskiego, będzie wypowiadać się na temat roli rodziny zastępczej w procesie reintegracji dziecka z rodziną. Oczekujemy także na wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na temat planowanych kierunkow zmian w systemie.

Ponadto podczas konferencji wystąpią dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy powiatowych ośrodków pomocy rodzinie i OPS z 4 powiatów - olsztyńskiego, nidzickiego, wołomińskiego i wyszkowskiego.

Konferencja trwać będzie od godziny 10.00 do 14.00 - w Eurocentrum Konferencyjnym przy Al. Jerozolimskich 134.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Zainteresowanych prosimy o przesłanie  formularza zgłoszeniowego  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tym, którzy tego potrzebujuą wyślemy imienne zaproszenie. Ilość miejsc ograniczona

Pobierz  program konferencji

Subskrybuj